Column: Kunst in de OPW

Wanneer het om kunst gaat dan heeft iedereen een eigen mening en smaak.

Zo zal het ook zeker gaan wanneer we het hebben over de nieuwe muurschilderingen die inmiddels onze wijk sieren. Ik vind het zeker SIEREN.

Er zullen er zijn die daar een andere mening over hebben, dat mag.

Op verschillende plekken in de wijk zijn er deze zomer muurschilderingen geplaatst door verschillende kunstenaars. De wijk wordt kleurrijker en diverser net zoals we als bewoners kleurrijker en diverser worden en wijk van ons allemaal. Waar we hopelijk met steeds meer plezier wonen en willen blijven wonen. Wat mij betreft mag er een nieuw wandelboekje komen waardoor wij zelf maar ook bezoekers van onze wijk langs deze kunstwerken geleid worden, inclusief uitleg en info over de kunstenaars.

Uw columnist Willem Bouman